QR ПЛАТЕЖІ (PayQR)

Технологія, що дозволяє в Ваших торгових точках приймати платежі не використовуючи додаткове обладнання. Ми вже звикли, що в точках продажів і послуг ми можемо оплатити свій рахунок за допомогою POS терміналу, або оплатити рахунок у відділенні банку. Все ж залишається ще багато торгових точок, не охоплених послугами безготівкового розрахунку. У Китаї близько 90% всіх транзакцій відбувається через додатки оплати за допомогою QR кодів. Практично всі послуги та товари можна оплатити за допомогою технології сканування QR коду спеціальним додатком для безготівкової оплати. QR коди практично замінили готівкові платежі, тому що це в першу чергу зручно споживачеві, відпадає необхідність носити при собі готівку.

Оплата комуналки за допомогою QR кодуОплата комуналки за допомогою QR коду

Оплата у ресторані за допомогою QR кодуОплата у ресторані за допомогою QR коду

QR КОД У ПРИВАТБАНКУ

У ПриватБанку також є технологія, яка працює по QR кодам. На даний момент вона зараз активно працює для оплати послуг громадського транспорту в багатьох містах України (Львів, Дніпро, Кривий Ріг і т. д.).

Дана технологія оплати має величезні переваги перед оплатою готівкою, вона не дозволяє помилитися в указані реквізитів, немає необхідності користуватися готівкою в громадських місцях - для оплати QR кодом досить смартфона.

Технологію оплати QR кодом, ми хочемо популяризувати для оплати товарів і послуг в торгових точках. Оплата QR кодом має ряд переваг перед терміналом, вона зручніше і дешевше безготівкової оплати за допомогою POS терміналу. У будь-якому магазині термінал можна замінити QR кодом.

ПЕРЕВАГИ ОПЛАТИ QR КОДОМ ДЛЯ ВАС:

Переваги для споживачів:

ДОДАТОК ПРИВАТ 24 ДЛЯ ОПЛАТИ ЗА QR КОДОМ

Оплата QR кодом стала актуальна як ніколи. Статистика показує, що клієнти ПриватБанку стали користуватися більше мобільною версією приват 24, ніж десктопною версією. Більш 6 000 000 клієнтів вже використовують приват 24 в мобільному телефоні, це зручніше, тому ми постійно розширюємо мобільну версію приват 24.

Мобільний приват 24:

ПРИЙМАЙТЕ ПЛАТЕЖІ БЕЗ ГОТІВКИ І ТЕРМІНАЛУ

Способів використовувати QR код багато. Ця технологія може бути використана для оплати абсолютно будь-яких товарів і послуг (оплата проїзду, кава, вхід в музей, кінотеатр ...).

QR код в торговельній точці та на ринку:

ЯК ОПЛАТИТИ ЧЕРЕЗ QR КОД

Наприклад, у Вас є склад або готель, і Ви виписуєте клієнту рахунок на оплату в касі банку. Для того, щоб клієнт не йшов у відділення, Ви можете розмістити QR код на квитанції. Через приват 24 клієнт сканує код і проводить оплату, і Ви отримуєте інформацію про успішну операцію.

QR код активно починають використовувати для оплати комунальних платежів. Ви можете бачити наші коди на квитанціях, які Вам приносять і які можна оплатити через приват 24. Ви точно не помилитеся в реквізитах, в QR код вже внесена вся необхідна інформація - номер рахунку, сума платежу, призначення платежу. За допомогою QR коду Ваші клієнти можуть оплатити рахунок на місці за Ваші товари та послуги.

Спеціально для ОСББ ми допрацювали сервіс в приват 24. Організована можливість генерації QR кодів на квитанціях.

Можливість приймати платежі у всіх точках продажів за допомогою смартфона:

Для QR платежів не потрібно РРО (реєстратор розрахункових операцій), тому що платіж проходить через мобільний додаток приват 24 - це вважається зоною банківського самообслуговування. Повідомлення про оплату можна налаштувати будь-яким зручним для Вас чином - вайбер, повідомлення, приват 24. Швидкість операції - до 1 хвилини.

Створити QR коду можна:

Сплачуйте проїзд в транспорті за допомогою смартфона:

Оплата в фітнес - центрі:

Сплачуйте комунальні послуги через QR код в додатку Приват 24:

 

Корисні посилання:

Правила та приклади використання QR - коду

 

Дивіться також:

PrivatBank.dp.ua - Про сайт