Віртуальна карта

Віртуальна картка - це спеціальна банківська платіжна картка, яка має всі властивості звичайних пластикових карток, тільки без фізичного пластику, призначена для платежів як в інтернеті, так і для платежів в звичайних платіжних терміналах за допомогою технології безконтактної оплати NFC або за допомогою технології оплати Qr - кодом.

За допомогою віртуальної карти клієнт будь-якого банку може скористатися Приват24, Apple Pay або Google Pay. Випуск Віртуальної карти може здійснюватися без особистого візиту в банк - через інтернет, за допомогою програми Приват24. Ви отримуєте Віртуальну карту практично без затримки, безпосередньо в момент звернення, щоб її оформити, не потрібні ні паспорт, ні ІПН.

pax s800

 

 

Якщо у клієнта немає з собою картки ПриватБанку, то є можливість здійснити оплату за товар / послугу використовуючи додаток Приват24. Щоб здійснити оплату досить відсканувати QR-код на терміналі в додатку Приват24

 

 

Повернення коштів по терміналу

Операція «Повернення коштів» ініціюється за принципом Заявки, поданої c допомогою терміналу.

Увага! Алгоритм обробки поданої Вами заявки на повернення відрізняється в залежності від функціоналу встановленого обладнання на Вашій торговельній точці.

Звертаємо Вашу увагу, що повернення повинно проводиться виключно по тій же карті, по якій був продаж.


Проведення операції на терміналі у валюті картки

Встановивши платіжний термінал ПриватБанку на своєму торгово – сервісному підприємстві у Вас з’являється можливість приймати до сплати картки в іноземній валюті. При цьому проведення такої операції на багато безпечніше, ніж приймати готівку. Термінал проведе конвертацію автоматично, Вам лише необхідно вибрати валюту, якою бажає розрахуватися клієнт. Не втрачайте Ваших додаткових можливостей та переваг.

 

прийом оплати по терміналу

Прийом оплати карткою з магнітною смугою по терміналу

 

  • Введіть суму покупки
  • Проведіть магнітною смугою карти через термінал
  • Попросіть клієнта ввести ПІН-код *, якщо термінал видає запит (для карт без призвища термінал автоматично запропонує ввести пін-код). Якщо клієнт ввів вірний пін-код - підпис на чеку не потрібний.

qr для сплати

QR на плакатах - це послуга Банку з прийому безготівкових платежів за товари і послуги шляхом сканування Клієнтом QR-коду із зазначенням даних платежу мобільним додатком Приват24.

QR-код є унікальним і закріплений за конкретним Клієнтом-одержувачем.

Безпека при розрахунку по терміналу

Перш ніж зробити оплату карткою перевірте наявність фотографії на карті, якщо вона є - відповідність з пред'явником.

Перевірте, чи не закінчився термін дії карти.

 

 

Перевірка терміналуДля перевірки працездатності виберіть на екрані терміналу в основному меню пункт «SOS» або «Тест зв'язку». У разі, якщо на екрані терміналу відобразиться «Тест зв'язку» Ok - термінал в робочому стані.

 

 

 pay pass Термінал

Послуга Pay Pass - це миттєва оплата за безконтактною технологією. Технологія Pay Pass працює для деяких видів карт. На них Ви побачите напис Pay Pass, а також може бути представлена у вигляді стікера, який кріпиться на будь-яку зручну річ.

 Возврат через терминал

Якщо оплата пройшла успішно, а клієнт відмовився від покупки. Повертаючи товар, Ви повинні повернути кошти на його карту.

Для цього використовуємо операції анулювання або скасування транзакції і повернення товару на терміналі.

PrivatBank.dp.ua - Про сайт