Банковская гарантия

Глобалізація сучасної світової економіки сприяє транскордонній співпраці між суб’єктами господарювання. Одним з основних аспектів у здійсненні зовнішньоекономічних договорів (контрактів) є взаєморозрахунки між сторонами - резидентами різних країн. Різна державна приналежність сторін договору зумовлює для них безліч ризиків економічного характеру. Оскільки контрагентам у міжнародній торгівлі важко оцінити ділові та фінансові можливості партнерів, поширеною практикою під час транскордонних розрахунків стали гарантії третьої сторони, серед яких найпоширенішою формою забезпечення виконання договорів є банківська гарантія.

NFC технологія безконтактної оплати

Уявіть: ви на касі в супермаркеті з повним кошиком продуктів, а гаманець залишився вдома. Паніка? Ось ще! Ви спокійно дістаєте смартфон, розблоковуєте його і торкаєтеся терміналу - оплата пройшла! Тисячі українців вже змінили звичайні гаманці на мобільні. Час зробити це і Вам.

Частка безготівкових розрахунків з початку 2019 зросла до 49,4%, а загальна кількість операцій з використанням платіжних карток збільшилася на 28% в порівнянні з першим півріччям 2018 року, повідомляється на сайті НБУ. А 8 з 10 операцій з картками є безготівковими.

Для багатьох наявність паперових грошей в гаманці в минулому. Уявіть ситуацію з втратою гаманця, що робити ?! На відміну від гаманця картку легко заблокувати і зберегти свої гроші і нерви. Якщо Ви загубили картку, достатньо зателефонувати на гарячу лінію або на своєму смартфоні в додатку заблокувати свої картки. Сьогодні картка є у кожного і навіть не одна, достатня розвинена інфраструктура платіжних терміналів (заправка, кафе, магазини ...).

ПриватБанк та Укрпошта

Укрпошта і ПриватБанк за підтримки Visa з 26 листопада запустили в Україні нову програму лояльності для підприємців і малого бізнесу. Так, протягом наступного року підприємці отримуватимуть знижку 50% на вартість відправки посилок «Укрпошта Експрес», якщо будуть розраховуватися за доставку карткою Visa Business від Приватбанку.


 

 

PrivatPay - це зручний, швидкий і безпечний спосіб здійснення оплати на сайтах і в додатках для власників карт ПриватБанку за допомогою програми Приват24. PrivatPay дозволяє здійснити оплату за будь-якого доступного пристрою в пару кліків - планшет, смартфон або ПК.

PrivatPay

 

Тепер Ви можете забути вдома навіть телефон!

 

Дивіться також:

PrivatBank.dp.ua - Про сайт