Тепер Ви можете забути вдома навіть телефон!

 

ЧАЙОВІ CASHLESS

Отримувати і залишати чайові, можна навіть якщо немає готівки

Клієнти, які розраховуються в кафе і ресторанах картою, не завжди мають при собі готівку, щоб подякувати за хороше обслуговування. Чайові-cashless - це просто додаткова транзакція на терміналі: відвідувач сам вибирає, скільки залишити на чай, і гроші зараховуються на зарплатну картку офіціанта. Приємно, що все більше закладів і клієнтів оцінили зручність сервісу і активно користуються ним.

Національний банк України вперше опублікував Звіт з оверсайта платіжних систем. Його регулярна публікація підвищить прозорість оверсайта платіжних систем та систем розрахунків, який  здійснює Національний банк України відповідно до законодавства.

Перший такий Звіт підготовлений за результатами оверсайта платіжних систем за 2018 рік. Загалом цей документ описує:

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що об’єктом оподаткування транспортним податком (далі – податок) є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Національний банк України одночасно із запровадженням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN розробив проект Правил використанням QR-коду для здійснення переказу коштів (далі – Правила). Правилами визначаються єдині засади використання QR-коду учасниками безготівкових розрахунків для здійснення переказу коштів та вимоги до реквізитів QR-коду, що сприятиме зручності безготівкових розрахунків, спрощенню сплати рахунків та обміну платіжними реквізитами. Використання QR-коду забезпечить можливість зручного заповнення платіжних реквізитів клієнтами банків для:

Дивіться також:

PrivatBank.dp.ua - Про сайт