Послуга "Скарбничка" ПриватБанк

 

 

Послуга «Скарбничка» допомагає зібрати на своєму рахунку потрібну суму. Підключіть умови накопичення і відкладайте непомітно для себе трохи зарплати, здачу від покупок і «дріб'язок» в кінці дня. «Скарбничка» дуже зручний сервіс, яким користуються вже понад 9 мільйонів жителів України.

 

 

 

електронні звіти

 

Клієнтам ПриватБанку, користувачам Приват24 для Бізнесу доступний безкоштовний сервіс для компаній і підприємців, що надає можливість формувати і передавати електронну звітність до контролюючих органів.

Використовуйте безкоштовні і безпечні рішення від ПриватБанку для створення електронних звітів.

 

Ви теж можете оплатити парковку, не виходячи з авто

 

Як оплатити парковку

 

Платіть за парковку в Києві, Львові, Дніпрі, Івано-Франківську, Запоріжжі, Харкові, в будь-якому місті України не виходячи з авто!

Інноваційні послуги для власників паркінгів і водіїв - Оплата паркування через смартфон за допомогою додатка Privat24, не вимагає ніяких початкових фінансових вкладень.

 

 

Подвійна конвертація в Приват24

З проблемою подвійної конвертації Ви можете зіткнутися при оплаті гривневою карткою в закордонних магазинах або Інтернеті. Абсолютна більшість магазинів або взагалі не конвертує гривні в долари на своєму боці, або дають клієнтам вибір. Банки, що обслуговують іноземні магазини, конвертують гривні в валюту на своєму боці. Через це сума, яка реально списується з картки клієнта, може бути вище, ніж та сума, яку клієнт бачить при оплаті в магазині.