готівкові на касі

 

Сервіс «Готівка на касі» - це послуга, яка дозволяє отримати готівку при оплаті покупок банківською картою на касі супермаркетів і інших торгових точок, за допомогою платіжного POS терміналу без використання банкомату.

 

 

 

Тепер ти можеш відкрити рахунок дистанційно!

Хочеш відкрити рахунок в банку дистанційно? Чи просто не хочеш  відвідувати відділення банку?

 - Тепер ти можеш відкрити рахунок дистанційно! Відтепер банки мають безліч можливостей це зробити.

 

 

«Кредитні канікули»

 

«Кредитні канікули»  – це особливий пільговий період обслуговування кредитів для населення та бізнесу в період дії карантину та після його завершення, це не скасування взагалі відповідальності за борг, а пом’якшення умов його сплати в складний період, тобто це відтермінування сплати у часі.

Ваш кредит – це ваша відповідальність домовитися про пільговий режим!

 

 

Дія - Держава в смартфоні

 

Що таке "Дія"?

Дія (взаємодія «Держава і я»)  – це онлайн - сервіс державних послуг Кабінету Міністрів України, ініційований Міністерством цифрової трансформації та спрямований надати можливість робити все онлайн, отримати будь-яку державну послугу, не виходячи з домівки, мета якого впровадження електронного урядування, що забезпечить прозорість і доступність державних послуг та мінімізація корупції.

 

 

Послуга "Скарбничка" ПриватБанк

 

 

Послуга «Скарбничка» допомагає зібрати на своєму рахунку потрібну суму. Підключіть умови накопичення і відкладайте непомітно для себе трохи зарплати, здачу від покупок і «дріб'язок» в кінці дня. «Скарбничка» дуже зручний сервіс, яким користуються вже понад 9 мільйонів жителів України.